Rektör'den mesaj

Geleceğimizi şekillendirecek değerli öğrenci adayları,

Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi, 2017 yılında BAU Global ailesinin en yeni üyesi olarak kurulan çağdaş, dinamik ve yenilikçi bir yüksek öğretim kurumudur. Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler, Kıbrıs’ta sunulan eğitim fırsatlarının yanı sıra BAU Global’in sunduğu tüm olanaklardan yararlanma imkânına da sahiptirler.BAU Global ailesinin bir parçası olan Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi olarak sizlere akademik yaşamınızda uzmanlaşmanızın yanında  Washington DC, Berlin, Batum ve İstanbul’da bulunan yükseköğretim kurumlarıyla uyum içinde kariyer planlarınızı desteklemenize de yardımcı olacak her türlü fırsatı vermeye hazırız.

Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi’nde, tüm dünyadan gelen öğrencilerle birlikte yüksek öğrenim alacak, kendinizi sadece akademik anlamda değil sosyal ve kültürel anlamda da geliştirme şansına sahip olacaksınız.

BAU Global Ailesinin en genç üyesi olan Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi’nde sunulan eğitim olanaklarıyla, akademik kariyerinizi geliştirme ve iş dünyasında saygın mesleğinizi gururla uygulama  şansı bulabilirsiniz.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen deneyimli ve uzman akademisyenler, sizi en yeni ve güncel bilgilerle donatmak için burada olacaklar ve tüm dünyada kullanılan çağdaş eğitim teknolojileri size tahsis edilecektir. Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yanısıra öğrencilerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerini de en üst düzeyde desteklemektedir.

Güvenli ve öğrenci dostu bir adada, akademik yaşam yolculuğunuza devam etmek ve dünya standartlarında yüksek öğrenim alabilmek için hepinizi Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi’ne davet ediyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Zafer AĞDELEN

Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi Rektörü

Hemen Bilgi Al
1
Merhaba, Bizimle iletişime geçebilirsiniz.